Užite si nové trendy s kolekciou Stradivarius jeseň 2013!

Užite si nové trendy s kolekciou Stradivarius jeseň 2013!

29. októbra 2013, Stradivarius, kolekcia, jeseň 2013, trendy, jesenné trendy, bundy, kožené bundy, šaty, doplnky, krivák, štýlové oblečenie, dámske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Španielska značka Stradivarius je v slovenských módnych vodách ešte stále tak trochu nováčikom. Ak ste však jej obchody doteraz prehliadali, je na čase to zmeniť. Pre všetkých milovníkov najnovších trendov je totiž Stradivarius hotovým rajom. Nová kolekcia pre jeseň 2013 všetko len potvrdzuje, je plná štýlových kúskov a nechýba v nej žiadny z hlavných hitov novej sezóny.

Stradivarius nám vo svojom novom katalógu ukazuje všetky tváre tohtoročnej jesene. Je síce tmavý a čierna tú zohráva jednu z hlavných úloh, ale zároveň má aj svoju pestrú stránku plnú farieb a divokých vzorov. Na prvý pohľad zaujme veľa kúskov oblečenia vo výraznej červenej. Vedľa nej potom svieti ďalšia trendy farba jesene a zimy 2013, a to biela. Nesmie chýbať ani tradičná šedá, khaki a tmavo modrá.

A do akého štýlu je nová kolekcia značky Stradivarius orientovaná? Rovnako ako u väčšiny ostatných módnych značiek sa tu návrhári nechali ovplyvniť kúzlom grunge. Ten potom okorenili sporty štýlom a dodali aj niekoľko elegantnejších a sexy kúskov.

Tento rok na jeseň to bez koženej bundičky či kriváku skrátka nejde. Jedná sa o must-have tejto sezóny a u značky Stradivarius je týchto kúskov naozaj dostatok! Zahriať vás môže aj ďalší hit jesene 2013, ktorým sú denimové bundy.

Koža sa tento rok dostala na všetky kúsky oblečenia a šaty nie sú výnimkou. V ponuke Stradivaria sa nachádzajú šaty ako celé v koži, tak aj s koženými časťami, ktoré vyzerajú veľmi efektne. Často sa tiež na šatách objavujú zipsy dodávajúce rockový nádych.

Chlpaté vesty, dlhé cardigany, kockované košele aj vzorované svetre potom môžete oživiť množstvom doplnkov z kolekcie Stradivarius jeseň 2013. Nemusí sa jednať len o nápadité kabelky a topánky, ale napríklad o zaujímavé pančuchy napríklad v leoparďom vzore alebo tie sieťované, ktoré skvele ladia práve s grunge štýlom. Ďalej je tu bezpočet šálov a šatiek posiatych srdiečkami, hviezdami či lebkami a aj trendy čiapky.

Zdroj: www.stradivarius.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.