Dámske hodinky Casio, Guess a Festina

Dámske hodinky Casio, Guess a Festina

21. októbra 2013, dámske hodinky, hodinky Casio, hodinky Festina, hodinky Guess

Sponzorovanej odkazy:

Pre dámy bol čas vždy tak nejako relatívny. Iste si spomeniete, že v hodinárskej histórii majú svoje miesto skôr muži. Navyše dnešný svet moderných technológií by ich ľahko mohol úplne vyhnať. Čas sledujeme na mobilných telefónoch alebo laptopoch. Ale krása a remeselné umenie víťazí a hodinky sa pre ženy stávajú perfektným módnym doplnkom.

Dámske alebo pánske hodinky?

Mužský štýl viac a viac preniká do dámskej módy. Chceme sa cítiť slobodne a dať mužom najavo svoju nezávislosť, alebo sa držíme len módnych trendov? Lenže práve módni návrhári hľadajú pre dámsku módu inšpiráciu v mužskom svete. Tak výrazný prvok nemohol uniknúť ani módnym značkám, ktoré sa venujú výrobe hodiniek. Sledujeme masívne hodinky s mužskými prvkami na nežnom ženskom zápästí, ako si dávajú navzájom vyniknúť. Táto nezvyčajná symbióza patrí medzi jeden z trendov už niekoľkú sezónu. Aj tak sa ku každej žene hodí iný typ hodiniek (hoci masívnych). Uvedomme si svoju osobnosť, životný štýl a zvoľme pre seba tie pravé dámske hodinky. Myslím, že nejedna z nás obdivuje hodinky značky Michael Kors alebo Emporio Armani. Nehľadiac na využitie kvalitných materiálov a na samotné spracovanie, sa väčšina z nás určite pozerá práve na designovú stránku.

Dámske hodinky značky Festina

Značka Festina má ako mnohé svoj ​​prapôvod v malej rodinnej manufaktúre a ako mnohé ostatné v sebe ukrýva švajčiarskej korene. Zrejme aj tento veľmi kvalitný základ dal vzniknúť jedinečnej značke dámskych a pánskych hodiniek.

Fascinuje ma úplne jednoduchý a čistý dizajn týchto hodiniek či už v športovom alebo elegantnom prevedení. Vyberám pre vás dámske hodinky Festina s remienkom, ktorý zdobí stále trendy zvierací vzor.

Hodinky ako módny doplnok

Už v úvode sme označili dámske hodinky ako módny doplnok. A tak sa aj módni návrhári a dizajnéri musia snažiť o ich jedinečné prevedenie. Pre dámy, ktoré si potrpia na rafinovanú eleganciu, sa dobre hodia hodinky značky Guess alebo Calvin Klein.

Pri výbere hodiniek dbajte aj na praktickosť využitia a zvoľte také, s ktorými bez problémov zladíte prevažnú časť outfitov. Dámske hodinky sa tiež čoraz častejšie kombinujú s drobnými náramkami a inými šperkami. Tento trend sa osvedčil ako efektívny, a tak sa ho tiež nebojte vyskúšať.

Možno, že ale vážne hľadáte praktický a zároveň dizajnový doplnok. Potom si prezrite ponuku značky Casio. Ich hodinky sa pýšia nadčasovým dizajnom a zároveň majú nadštandardné funkcie – napríklad sú schopné určiť zemepisnú šírku alebo zmerať tepovú frekvenciu.

www.hodinky.cz , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii doplnky.