Dámske poltopánky podčiarknu ležérne outfity

Dámske poltopánky podčiarknu ležérne outfity

30. septembra 2013, Daska poltopánky, poltopánky jeseň 2013, trendy obuv, poltopánky Baťa, poltopánky CCC

Sponzorovanej odkazy:

Výrazná tendencia dámskej módy prikláňať sa k ležérnemu štýlu s pánskymi prvkami priviedla do jesennej sezóny ďalší z trendov, a to dámske poltopánky. Topánka siahajúca maximálne po členky patrí medzi veľmi obľúbený tip obuvi, avšak posledné roky si dopraje zaslúženú popularitu vďaka svojim obmenám. Dámske poltopánky sa inšpirujú v mužskom módnom svete a dodávajú žene pocit sebavedomia a emancipácie.

Módnym trendom dominuje kombinácia rôznych materiálov ako pri oblečení, tak aj pri obuvi. Aj dámske poltopánky si na jeseň vyskúšajú hrátky s kombinovaním materiálov, pričom medzi tie hlavné patrí lesk a semiš. Na pultoch sa objavujú najmä poltopánky na miernom podpätku alebo naopak na silnej platforme. A tak sa zdanlivo jemnej topánke dostáva robustného rázu.

Čo sa stane, keď na lesklú poltopánku bez šnurovania umiestnime vysokú platformu? Vytvorí sa nezvyčajný kontrast, z elegantnej poltopánky sa stáva ležérna voľnočasová obuv a cielený štýl jesennej sezóny je na svete – štýlovo, pohodlne a ležérne, presne tak musíme vkročiť do jesennej sezóny 2013. Inšpirovať sa možno na módnych blogoch, kde sa to poltopánkami len hemží. Blogerky vytvárajú jedinečné outfity v kombináciách so sukňami, džínsami aj jesennými šortkami.

Tento rok sa dáva prednosť dámskym polobotkám so šnurovaním a s mierne špicatou špičkou. Predstavte si klasickú pánsku spoločenskú poltopánku, zľahka ju aproximujte ženskej nohe, dozdobte výraznými prvkami alebo výraznou farbou a v tú chvíľu ste takmer u podoby trendy dámskej poltopánky pre jeseň 2013. Medzi materiálmi víťazí jednoznačne semiš alebo tradične celokožená poltopánka a okrem šnúrok sa stále stretneme s punkovými prvkami (kovanie, cvoky).

Mám pre vás nachystané dva špeciálne tipy. Prvým sú čierne lakované poltopánky, ktoré zakúpite napríklad v predajniach Baťa. Hodia sa pre ženy preferujúce biznis módu alebo elegantnejší štýl obliekania. V dobre zvolenej kombinácii sa môžu skombinovať aj s džínsami.

Druhým tipom sú zlaté poltopánky vo vyššie spomínanom pánskom prevedení. Perfektne oživia akýkoľvek outfit a určite si ich rýchlo obľúbite. Pokiaľ zlatá nepatrí medzi vaše obľúbené farby, zmeňte ju za trendy petrolejovú, vínovú alebo červenú.

Zdroj: www.bata.cz , www.ccc.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.