Zimné čižmy a snehule CrocsTM do snehu i mrazov

Zimné čižmy a snehule CrocsTM do snehu i mrazov

3. januára 2011, Crocs, Crocs zimné, topánky Crocs

Sponzorovanej odkazy:

S osvedčenými topánkami Crocs na nohách môžete do zimy vkročiť s radosťou, bez obáv z mrazov, snehovej nádielky aj roztápajúceho sa snehu pri odmäku. Vďaka použitiu unikátneho materiálu CrosliteTM, Crocsy nekĺžu, zahrejú, nepremoknú, ľahko sa udržujú – skrátka nesklamú v žiadnom ročnom období, stačí sa len včas prezuť z letných do zimných. Variabilita farieb i designu troch zimných dámskych modelov Crocs umožňuje vybrať si tie pravé k aktuálnemu outfitu.

Berryessa

Atraktívna novinka tohtoročnej zimy. Praktické a štýlové čižmy Berryessa sú ideálnou voľbou na zimné obdobie. Vrchná časť je vyrobená z príjemného semišu. Upozornenie: Berryessa by mali byť priliehavé a sedieť akurát – odporúčame objednať veľkosť o číslo väčšiu, než akú kupujete bežne. MOC: 67 eur.

CrocbandTM Winter Boot

Praktické a štýlové retro snehule Crocband Winter Boot sú ideálnou zimnou obuvou vďaka materiálu Croslite – je nekĺzavý, nepremokavý a navyše hrejivý. Horná časť je vyrobená z nepremokavého nylonu a zvnútra je príjemný fleece. Vďaka zaťahovacej gumičke neprenikne do topánky chlad a vlhkosť ani zhora. K dostaniu sú v niekoľkých módnych farbách. MOC: 54 eur.

Crocband Hi Lined

Neprehliadnuteľná novinka v tohtoročnej ponuke zimných modelov. Super praktické topánky z radu Crocband. Členkové Crocband Hi Lined sú vďaka materiálu Croslite ideálne do chladného a mokrého počasia: nekĺžu, nepremokajú, sú ľahko udržiavateľné a krásne hrejú. Na bokoch je guma pre jednoduché obúvanie. MOC: 40 eur.

Všetky modely predáva oficiálny e-shop Crocs www.urbanlux.cz a autorizovaní predajcovia Crocs, napríklad obchody Destroy a Pery.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.