Be elegant! - Jesenné lodičky 2013

Be elegant! - Jesenné lodičky 2013

22. septembra 2013, lodičky, Baťa, Humanic, CCC, Deichmann, bordová, jeseň 2013, trendy jeseň, plesová sezóna, jesenná kolekcia, dámska obuv

Sponzorovanej odkazy:

Jeseň už nám pomaly klope na dvere, ale jesenné kolekcie obuvníckych značiek sú v prúde už od polovice leta. Čižmy nízke aj vysoké, členková obuv, tenisky, šnurovacia obuv, poltopánky a balerínky – tak to sú topánky ako vyšité do jesenného počasia. Teraz ale bude reč o jesenných lodičkách. Možno si hovoríte, že lodičky sa hodia skôr na plesy a večierky, ale poprední výrobcovia módnej obuvi vás vyvedú z omylu. Jesenné lodičky sú dokonale prispôsobené do vetra, dažďa a ďalších nepríjemností, ktoré nám každoročne jeseň prináša. A ak sa k nim budete správať šetrne, využijete ich ešte v zime, a to počas plesovej sezóny. Tanečné, maturitné a imatrikulačné plesy – už je to tu zase!

Deichmann

Omrkneme, čo pre nás majú pripravené tie najžiadanejšie módne značky obuvi u nás. Začnime značkou Deichmann. Čím ďalej tým viac populárnejšie a dostupnejšie. Jesenné lodičky 2013 od značky Deichmann nás nijak neprekvapia, ak poznáme štýl tejto značky. V kurze budú stále a stále cvočky a cvoky, čo je výhodou, pretože tento rok pofrčí tiež grunge štýl, ku ktorému sa budú jesenné lodičky s cvočkami skvele hodiť. Ak vás niektoré z lodičiek Deichmann zaujmú, na oficiálnych stránkach si stačí nájsť onen vybraný model, kliknúť na zelený rámček „Vyhľadať v predajni“, zadať mesto, veľkosť a farbu a dozviete sa, kam presne pre svoje snové „botičky“ zájsť.

Baťa

Česká osvedčená klasika, tak to je Baťa, ktorá svoju osobitosť nezaprie. Jesenné lodičky sršia eleganciou. Na výber budete mať z pravých kožených a v poslednej dobe veľmi žiadaných semišových lodičiek. Do daždivého počasia by som ale skôr odporúčala kožené než semišové lodičky, ktoré by mohol dážď poškodiť. Zaujať by vás mohli tiež lodičky Baťa s módne zdobenou špičkou, kovovou aplikáciou v zlatej farbe.

CCC

A pokračujeme v sérii slovenských obľúbených značiek obuvi. Značka CCC, ktorá má podľa môjho názoru ten najväčší výber všetkej obuvi u nás, má tiež pripravené krásne jesenné lodičky. Materiálovo tu vládne semiš. Inak sú lodičky bez príkras. CCC zrejme stavila na jednoduchý štýl a lodičky ladila do jesenných tónov béžovej a hnedej vo všetkých variáciách.

Humanic

V poslednom rade je tu Humanic. Značka, ktorá tento rok na jeseň prichádza s novým trendom a tým je farba bordó. V tejto farbe je pre vás pripravených aj niekoľko modelov lodičiek, ktoré sú vyzývavé a dýcha z nich sexappeal. K nim značka ponúka tiež doplnky v podobe kabeliek a tašiek rovnakej farby. Inak sa v oficiálnej jesennej kolekcii značky nachádzajú ďalšie lodičky. Napospol rovnakého štýlu ako lodičky značiek predchádzajúcich.

Zdroje: www.deichmann.com www.humanic.net www.bata.cz www.ccc.eu Jupiterimages / Comstock / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.