Fashion trend: Kožušinové vesty zima 2010

Fashion trend: Kožušinové vesty zima 2010

5. januára 2011, kožušinové vesty, Michael Kors, Zara, Topshop, Juicy, kožušiny, trendy zima 2010, zima 2010

Sponzorovanej odkazy:

Iste sme všetci zaznamenali, že tohtoročnej jeseni a zime dominujú kožušinové doplnky a kabátiky. Nezáleží ani na tom, či sa jedná o pravú líšku či brúsenú kožu alebo umelinu. Kožušinové doplnky sú proste in, a teda aj kožušinové vestičky. Tie začali módni návrhári využívať ako super módny doplnok pre túto sezónu.

Je pravda, že minulý rok sa vesty iba rozkukávali, ale tento rok už oslavujú vrcholný návrat a sú ich plné obchody. Postupne sa stráca aj ich primárny účel – zahriať. Hlavné je, aby šli v šľapajách posledných módnych trendov.

Vestičky sú buď celé kožušinové alebo ich kožušinka len lemuje. Oba spôsoby však vyzerajú šik a perfektne doladia akýkoľvek outfit.

Na obrázku sú kožušinové vesty Topshop.

Kožušinové vesty – ako ich nosiť?

Ako som už uviedla, výhodou kožušinových viest, je ich kúzlo doladiť akýkoľvek outfit. Nemusíte sa báť zobrať ich cez kašmírový svetrík, čo býva jedna z najčastejších variant alebo k dlhšiemu topu a jeansom, či k šatám. Veľmi trendy je tiež uviazať cez vestu opasok.

Na obrázku sú vesty Zara.

Tento rok sú populárne najmä dve farby kožušinových viest, a to šedá a béžová. V butikoch kúpite aj nápadité farebné kombinácie alebo kombinácie rôznych materiálov, čo vytvára príjemný kontrast.

Stále viac sa začínajú vyrábať aj čierne vesty, ktoré využijete k elegantnejšiemu outfitu. Praktická čierna farba sa samozrejme hodí takmer ku všetkému.

Na obrázku vesta Michael Kors.

Vesty nemusia byť vyhotovené len z dlhého chlpu, kožušinové vestičky môžu byť aj veľmi decentné, nenápadné a predsa efektné.

Na obrázku vesta Juicy.

Zdroj: www.shopstyle.com, www.style.com, www.net-a-porter.com, www.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.