Dámska jesenná kolekcia H & M 2013

Dámska jesenná kolekcia H & M 2013

29. augusta 2013, H & M, jeseň 2013, dámske oblečenie, dámska kolekcia, trendy, jesenné oblečenie, Studded style

Sponzorovanej odkazy:

Neónové a výrazné farby pomaly nahrádzajú tóny tmavé a tlmené, miesto tielok a drobných šortiek v obchodoch pribúdajú svetríky a dlhé nohavice. Leto už sa začína približovať k svojmu koncu a miesto letných vecí je na čase nakupovať jesenné kúsky. V obchodoch už sa môžeme kochať novými kolekciami pre jeseň 2013 a my sa dnes pozrieme na nové dámske kúsky veľmi obľúbenej a rozšírenej značky, H & M.

Jeseni velí klasika

Aj klasika si našla v tohtoročnej jeseni svoje miesto, aspoň čo sa farieb týka. Tie nie sú žiadnym veľkým prekvapením ani šokom, ale držia sa svojho „štandardu“. Značka H & M vidí jeseň predovšetkým v čiernej, bielej a šedej. Tieto farby potom trochu okořeňujú odtiene vínovej, béžovej, khaki či tmavo modrej. Hoci sa tieto farby opakujú prakticky každú jeseň, vďaka množstvu zaujímavých aplikácií, vzorov a detailov, ktoré ich dopĺňajú, pôsobia sofistikovane a zanechávajú elegantný ženský dojem.

Bez vzorov to nejde!

V poslednej dobe sa s najrôznejšími vzormi roztrhlo vrece a je teda logické, že nechýbajú ani v novej kolekcii H & M. Tu návrhári stavili ako na stálice v podobe prúžkov a bodiek, tak aj na ešte pomerne neokukaný barokový vzor či stále obľúbené imitácie zvieracích koží.

Koža, čipka, pletenina

Materiály tiež nepriniesli nič nové a pokračujú v trendoch z vlaňajška aj dávnejších rokov. Rovnako ako snáď každú jeseň a zimu sa vo veľkom objavujú kúsky pletené, ktoré sú pre svoju hrejivosť a pohodlnosť veľmi obľúbené. Medzi trendmi ďalej nechýba zvodná a ženská čipka a zmyselná koža.

A zase tie cvočky

O tom, ako veľkým hitom sa cvočky stali, svedčí napríklad fakt, že im značka H & M venovala jednu celú kolekciu. Nesie názov Studded style a cvoky v nej zdobia sukne, šaty aj bundičky. Hoci táto forma zdobenia bezpochyby môže pôsobiť drsne, tu je použitá vo veľmi jemnej a ženskej forme, a rozhodne to nie je teda trend iba pre rockerky či punkerky.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.