Lookbook Mango - móda, ktorá predznamenáva trendy jesene

Lookbook Mango - móda, ktorá predznamenáva trendy jesene

23. augusta 2013, lookbook Mango, dámske oblečenie Mango, kolekcia Mango 2013, zľavy Mango

Sponzorovanej odkazy:

Dámy, slečny, dievčatá! Už ste si prezreli nový lookbook značky Mango? Outfity plné výrazných kontrastov, trendy dvojradové saká, návrat kocky ako jedného z top vzorov. Lookbook Mango je perfektnou inšpiráciou pre váš letný aj jesenný šatník. Navyše ho nafotila veľmi pôvabná modelka Miranda Kerr.

Áno, určite si mnohé povzdychneme, že iba na nej to vyzerá pekne nafotené a je tak štíhla a pekne nalíčená a veľa iných výhovoriek, prečo by ste sa nemali do predajní Mango vydať. Ale to robíte chybu. V kolekcii si užijeme voľné strihy.

Niekedy natoľko, že svojou ležérnosťou pripomínajú pánsky štýl. Ja som aj tieto modely označila pracovným názvom „chlapec.“ Najčastejšie sa s nimi stretávame v rade Work in progress.

Užite si slobodu odievania v pracovnom prostredí. Ci už zviazaná s módnym diktátom biznis módy, môžete byť voľná, ukotvená v pohodlnom dámskom kostýme alebo vzdušnej košeli.

Navyše konkrétne košele patria medzi jeden z pretrvácjících trendov, ktorý si budeme užívať aj v jesennej kolekcii Mango. Ak si kúpime úzke nohavice alebo džínsy a jednoduchú voľnejšie košeľu, nemôžeme urobiť chybu.

Ale prečo by sme prebehovali k práci. Ešte stále je tu leto a niektoré z jesenných modelov využijeme spokojne aj v letnom čase. Osobne odporúčam tieto dlhé šaty s dlhým rukávom. Vyzerajú étericky, materiál je veľmi príjemný a strihové spracovanie vydarené.

Pozastavte sa tiež u políc, kde bude vystavaná línia Essential. Zahŕňa dvojradové blejzre alebo pletené svetre a kardigany.

New Your city blues je línia, ktorá ma skrátka a dobre nesmierne baví. Jemné kontrasty, kombinácia vzorov a celkom vydarené kombinácie prvkov, ktoré k sebe zdanlivo nepatria. Pre niekoho sa táto línia možno zdá už odvážna, ale pre mňa je to výzva.

Lookbook Mango nám predstavuje klasické košele, potlačené svetre, cigaretové nohavice alebo kožené bundy. Leto je v Mangu plné zaujímavých outfitov a v jesennej kolekcii sa máme na čo tešiť.

Na záver tipy na zľavy v obchodoch Mango. Keďže zľavová sezóna nekončí, môžeme si dopriať nákupy za výhodné ceny. Zo zľavových kúskov značky Mango ma zaujali skvelé párty šortky s flitrami.

Pre každodenné aj formálnejšie nosenie sa hodí výrazná a predovšetkým vzdušná blúzka.

Pochopiteľne zľavových kúskov aj trendov z novej kolekcie je oveľa viac. Vyberte si podľa svojho gusta ten najlepší model.

www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.