Francúzska elegancia v kolekcii Camaieu jeseň / zima 2010

Francúzska elegancia v kolekcii Camaieu jeseň / zima 2010

30. decembra 2010, Camaieu, jeseň, zima, oblečenie Camaieu, kolekcia zima

Sponzorovanej odkazy:

Francúzska značka dámskeho oblečenia Camaieu sa už od svojho vzniku v roku 1984 nesie na vlne klasickej elegancie, ale aj sviežeho a ľahkého štýlu vhodného pre ženy mnohých generácií. Oblečenie tejto značky totiž skvele sedí ako dvadsaťročným slečnám, ktoré sa rady obliekajú trochu spoločenskejšie, tak i starším dámam, ktoré si potrpia na klasiku. Zo širokej a pestrej ponuky odevov a nekonečného množstva doplnkov, ktoré táto spoločnosť od roku 2002 ponúka v Českej i Slovenskej republike, si vyberie naozaj každý. Ďalšou výhodou sú aj dostupné ceny, ktoré vám jednoducho nedovolia odísť z týchto obchodov s prázdnou.

Farebná jeseň s Camaieu

Pokiaľ Vás zaujíma, ako vidí značka Camaieu tohtoročnú jeseň a zimu, pravdepodobne vás odpoveďou poteším. Návrhári sa nebáli a zatiaľ čo ostatní používali predovšetkým tmavé farby, dizajnéri Camaieu si vyhrali s odtieňmi červenej, svetlo béžovej alebo napríklad bielej. Táto kolekcia vo vás teda prebudí optimistickú náladu a chuť rozžiariť tmavé jesenné ulice niekoľkými veselšími kúskami.

Najnovšie trendy nesmú chýbať!

Farby v kolekcii Camaieu na jeseň a zimu sú možno trochu netradičné, ale inak sa táto značka samozrejme drží najnovších trendov. Pletené svetre, krajkové šaty, kožené bundy alebo kvetinový vzor, to všetko je samozrejmosťou. Nesmieme opomenúť ani ďalšie dôležité kúsky outfitu, ktorými sú doplnky. Okrem úžasných šálov, kabeliek a čiapok vás určite zaujme ďalšia úžasná, trendy a hrejivá pokrývka hlavy – baranica. Tá sa tento rok stala skutočným hitom a keďže nás tento rok čaká tuhá zima, nemala by vo vašom šatníku chýbať.

Urobte si radosť

S novou sezónou je skoro nevyhnutné obnoviť šatník o nejaký ten kúsok. V obchodoch Camaieu si vaše zmysly užijú skvelý pohľad na množstvo trendy a štýlových vecí a vaša peňaženka nebude príliš trpieť, ak sa rozhodnete urobiť si radosť. Nemusíte ani chodiť ďaleko, táto značka má svoje pobočky vo viacerých mestách Slovenskej republiky. Obchody Camaieu vás zaručene nesklamú.

Zdroje: www.camaieu.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.