Oakley slnečné okuliare

Oakley slnečné okuliare

19. júla 2013, Oakley slnečné okuliare, slnečné okuliare pre športovcov, slnečné okuliare pre snowboard

Sponzorovanej odkazy:

Slnečné okuliare patria k úplne bežným doplnkom, ktoré sú navyše úplne ľahko dostupné. Rovnako ako u ostatných doplnkov, aj tu bojujeme s voľbou kvalita verzus kvantita versus dizajn či cena. Značke Oakley sa podarilo toto večné zvažovanie ľahko vyriešiť. Slnečné okuliare Oakley si zamilujete na prvý pohľad, a to doslova.

Oakley slnečné okuliare (http://www.luxurymag.sk)Oakley slnečné okuliare (http://www.luxurymag.sk)

Zrejme ako väčšina žien zohľadňuje v predovšetkým dizajn. Ak sa mi podarí nájsť produkt, ktorý spája dizajn, kvalitu a praktickosť, som úplne nadšená. A práve okuliare Oakley sú jedným z mojich veľkých módnych objavov. Možno aj vy poznáte túto značku ako značku športových okuliarov. Vídame ich na očiach vrcholových športovcov – snowboardistov alebo bežcov. Špeciálne vyvinuté okuliare s prepracovanými parametrami totiž spĺňajú všetky náročné podmienky športovcov. Rafinovaný dizajn už je len akýmsi vyvrcholením práce tímu dizajnérov, technológov, ale aj samotných športovcov.

Oakley slnečné okuliare (http://www.luxurymag.sk)Oakley slnečné okuliare (http://www.luxurymag.sk)

Hľadáte okuliare pre zimné športy, na bicykel alebo na bežné nosenie? Áno, Oakley má skutočne všetky typy v precíznom vyhotovení. Dámske slnečné okuliare sú navrhnuté podľa trendov a zároveň stále dodržiavajú vysokú kvalitu spracovania. Samozrejmosťou je pritom vždy sto percentná UV ochrana.

Oakley slnečné okuliare (http://www.luxurymag.sk)

Sama som niekoľko typov okuliarov vyskúšala a naozaj sedia neuveriteľným spôsobom. Možno sa vám bude zdať, že ich až príliš vychvaľujú. Avšak okuliare potrebujem každý deň a len máloktorý typ mi sedí. V predajni Oakley (v zahraničí) som si pripadala ako Alenka v ríši divov. Moderný dizajn si ostatne pozrite sami. Niektoré modely sa inšpirujú štýlom 80. rokov a iné zasa dbajú na rýdzo aktuálne trendy tvary. Športové okuliare sa primárne držia technických parametrov, napriek tomu sú dizajnovo spracované na tej najlepšej úrovni.

Oakley slnečné okuliare (http://www.luxurymag.sk)

Športovci ocenia OAKLEY Airbrake vytvorené pomocou špeciálnej technológie umožňujúcej rýchlu výmenu šošoviek. Tento typ zrejme najviac ocenia tí, ktorí sa v zime pohybujú na svahu. Uznajme, že sa tu svetlo počas dňa premieňa neuveriteľnou rýchlosťou.

Zdroj: www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii doplnky a slnečné okuliare.