Zima je tu, buďte v teple! / Dámske zimné bundy 2010/2011

Zima je tu, buďte v teple! / Dámske zimné bundy 2010/2011

2. januára 2011,

Sponzorovanej odkazy:

Zima je už tu a udrela s naozaj veľkou intenzitou, ak ste tak teda ešte neurobili a pri svojej rannej prechádzke do práce stále mrznete v jesennej bundičke či kabátiku, treba ich vymeniť za niečo teplejšie, ako sú zimné bundy. Pozrieme sa teda na zimné kolekcie popredných značiek a podľa ceny, farby či strihu si už možno teraz vyberiete tú svoju.

Športové dámske zimné bundy

Dámske zimné bundy Adidas

Zimná kolekcia značky Adidas si s dámskymi zimnými bundami naozaj vyhrala. Adidas sa rozhodol začať zimnú sezónu 2011 radostne a farebne. Veľmi to dáva poznať aj na kolekcii oblečenia a zvlášť potom na dámskych zimných bundách, ktoré hýria farbami. Ale pozor! Nie sú to nudné farby kaki zelenej alebo lososovo ružovej. Práve naopak! Vybrať si môžete z veľmi pestrých farieb oranžovej, fialovej, ružovej, zelenej či iných živých farieb.

Dámske zimné bundy NIKE

Značka Nike vo svojej zimnej kolekcii dámskych búnd stavila na tradičnosť. Dámskymi zimnými bundami ničím neprekvapila. Bundy majú jednoduchý strih a uputávajú klasickými farbami väčšinou čiernej a bielej. Možno je ale naopak dobre, že značka Nike dámske zimné bundy zbytočne nevylepšovala, pretože vášnivé fanúšičky zimných športov privítajú skôr klasiku bez nežiadúcich doplnkov.

Dámske zimné bundy HORSEFEATHERS

Česká skate značka (pôvodom však z Kanady) sa do zimnej kolekcie 2010 skutočne obula. Dámske zimné bundy vyzerajú zo všetkých uhlov perfektne, čo veľmi ocenia vášnivé snowboardistky, pre ktoré sú tieto bundy špeciálne určené. Ale nemusíte byť práve milovníčkou zimných športov, aby ste si mohli zimnú bundu Horsefethers zaobstarať. Skvele využiť sa dá aj pri bežnom nosení v meste.

Lacné dámske zimné bundy

Dámske zimné bundy KENVELO

Ceny dámskych zimných búnd od popredných športových značiek a búnd od bežných značiek, akou je napríklad Kenvelo:http://www.mapaobchodov.sk/…envelo-kids/, sa niekedy líšia aj o pár tisíc korún. Väčšina ľudí si preto vyberie lacnejšiu zimnú bundu, ktorá má ale bohužiaľ menšiu životnosť. Vďaka cene si ale môžete za sezónu zaobstarať dve alebo tri zimné bundy namiesto len jednej drahej. Zdalo by sa že od značky Kenvelo nemôžeme v jej zimnej kolekcii nič svetoborné čakať, ale opak je pravdou. Značka Kenvelo prekvapila ponukou dámskych zimných búnd a urobila skvelé kúsky do chladného počasia. Vyhrala si s farbami aj strihom a získava odo mňa veľkú jednotku s hviezdičkou.

Dámske zimné bundy Newyorker

Veľmi obľúbená značka u mladých ľudí Newyorker svojou kolekciou zimných dámskych búnd neohromila. Pri návrhu modelov zvolila svoj ustálený postup, a preto zimné bundy vyzerajú tak, ako vyzerajú. Nie je to ale zas taká tragédia. Zimné bundy od značky Newyorker sa snáď najlepšie hodia do mesta a na prechádzanie sa po vianočných trhoch. Klasické bundy s jednoduchým strihom v konzervatívnych farbách majú viacero výhod. A to napríklad, že sa k nim ľahko zoženie kabelka alebo zimné topánky.

Zdroje: http://www.horsefeathers.eu http://www.newyorker.de/ http://www.queens.cz/ http://www.kenvelo.com http://www.nike.com http://www.adidas.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.