Nielen dlhé budú tento rok in! - Krátke letné šaty

Nielen dlhé budú tento rok in! - Krátke letné šaty

6. júla 2013, aztécke vzory, džínsové šaty, krátke letné šaty, crochet, aztec, háčkované šaty, biele šaty, denim šaty, dámske šaty, tropical, kvety

Sponzorovanej odkazy:

Určite ste už zaregistrovali, že tento rok v lete budú v móde dlhé šaty. Krásne a ľahké, ktoré sú veľmi praktické, pretože zakrývajú všetky nedostatky, ale pre tých, ktorí sa naopak svojimi nôžkami chváliť chcú, tak tu sú aj krátke letné šaty, ktoré nezostávajú pozadu. Toto leto pôjdu krátkedlhé dámske šaty ruka v ruke. Či zvolíte tie alebo tamtie, stále budete in a trendy. Čo je skvelá správa no nie?

Crochet

Ešte lepšie správou ale je, že spolu s jedným módnym trendom môžete spojiť dokopy aj iný. Napríklad to môžu byť krátke letné háčkované šaty čiže crochet šaty. Háčkované oblečenie bude tento rok v lete neskutočne in, teda aj krátke šaty. Môžete vyberať z farebných crochet krátkych šiat či z klasických bielych, ktoré keď si zvolíte, tak nespojíte len dva módne hity ale rovno tri, pretože biela je toto leto tiež v kurze. Háčkované šaty sú veľmi príjemné na nosenie a pôsobia elegantne. Mnoho modelov si budete z tohto roka pokojne zanechať na budúcu plesovú sezónu.

Denim

Ďalším trendom potom bude denim / džínsovina a džínsové krátke šaty, ktoré sú neskutočne roztomilé. V mnohých prípadoch nie sú denim šaty vyložene vyrobené z džínsoviny, ale majú iba tú klasickú džínsovú farbu, čo tiež stačí a nič to na ničom nemení.

Azteca

Aztécke vzory už určite prilákali vašu pozornosť. Momentálne sa objavujú všade, a to aj na krátkych šatách. Musím sa priznať, že takéto krátke šaty u mňa jednoznačne vedú, pretože sú naozaj originálne. V nich keď si vyjdete kamkoľvek, tak budete stredom pozornosti. Aztécke motívy na relatívne veľkej ploche sú pre oči ako magnet.

Tropical

Ďalším z tohtoročných módnych hitov, ktorý sa objavuje na krátkych šatách, je tropical vzor. Kvety, palmy, more a slnko – to všetko krátke tropical šaty ponúkajú. Takéto šaty sú veľmi svieže a pre svoje motívy sú tiež príjemné na nosenie. Ušité sú z ľahkých materiálov a sú ideálne pre letnú dovolenku.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.