Fred Mello - oblečenie, ktoré nosí aj Emanuele Ridi

Fred Mello - oblečenie, ktoré nosí aj Emanuele Ridi

1. januára 2011,

Sponzorovanej odkazy:

Páni, keď v sobotu ráno vstanete a vydáte sa k svojej skrini, ktoré oblečenie máte chuť si obliecť? Je to neformálne „polo tričko od Lacoste“: http://www.luxurymag.cz/…a-leto-2010/, alebo tenký sveter od "Ralph Lauren ": http://www.luxurymag.cz/…pha-laurena/ ? Ak áno, patríte zrejme ku generácii mužov, ktorí majú radi jednoduchú eleganciu, kvalitné materiály a preto by Vás mohla osloviť aj značka Fred Mello, ktorú Vám chceme dnes v skratke predstaviť.

Hneď na úvod je potrebné dodať, že Fred Mello vyrába aj dámske oblečenie, ktoré s obľubou nosia napríklad herečka Helen Hunt či populárna RnB speváčka Ashanti. A teraz už k samotnému Fred Mello New York.

Fred Mello NY

V predchádzajúcom odseku som už trošku napovedala, kde značka Fred Mello vznikla. Hoci za značkou stojí talianska spoločnosť Five Seasons, pôvodné korene má táto značka na Manhattane v Mekke módy, v New Yorku, a to už od roku 1982.

Značka sa od roku 2006 stala zásadnou ikonou, nielen New Yorského módneho sveta. Jej hlavnou devízou sú kvalitné a dizajnovo veľmi vkusné modely športového oblečenia pre dynamických mužov aj ženy každého veku. Značka sa počas niekoľkých rokov zaradila medzi veľmi obľúbené značky a najmä v Taliansku je vnímaná ako luxusná. Popularitu dokazuje aj fakt, že ju s obľubou nosia nielen zahraničné celebrity ako je režisér Spike Lee, populárny herec David Caruso, modelka a priateľka rappera K. Westa Amber Rose, ale tiež slovensko-talianska kuchárska celebrita Emanuele Ridi. Práve Emanuel Ridi, majiteľ úspešnej talianskej reštaurácie Da Emanuel v Prahe, s obľubou ukazuje módne oblečenie Fred Mello, vo svojej kuchárskej relácii s Talianmi v kuchyni.


Luca Toni – tvár značky

Pánské Polo tričká, nápadité košele s dlhým rukávom aj kožené bundy Fred Mello, môžete poznať aj zo stránok športových magazínov, kde sa často v modeloch tejto značky objavuje taliansky futbalový útočník hrajúci za AS Rím Luca Toni. Ten je zároveň hlavnou tvárou značky Fred Mello na celom svete.

Oblečenie Fred Mello u nás môžete zakúpiť vo väčších mestách, akými sú napríklad Praha, Brno alebo Ostrava. Veľmi obľúbené sú vo svete online e-shopy, kde sa Fred Mello veľmi dobre predáva. U nás bohužiaľ príliš e-shopov s touto značkou nenájdete.

Zdroj: fredmello.it

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tomas H.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.