Nesmrteľné slnečné okuliare Ray Ban Wayfarer

Nesmrteľné slnečné okuliare Ray Ban Wayfarer

4. októbra 2010, Wayfarer, Ray Ban, zrkadlovky, slnečné okuliare, dioptrické okuliare, Raymond Stegeman

Sponzorovanej odkazy:

Tento rok nie je ešte na slnečné okuliare neskoro, a preto zvažujte starostlivo, v ktorých si zvyšok leta užijete. Do šuplíka schovajte už nemoderné pilotky, muchy, zrkadlovky a zájdite si pre trendy okuliare Wayfarer. Ich originálny tvar vás zapíše do 80.rokov, z ktorých sa dnes vracia čím ďalej, tým viac módnych trendov.

Ray Ban Wayfarer

Značka Ray Ban vyrába prvotriedne okuliare už od roku 1937. Ale až v roku 1952 navrhol designer Raymond Stegeman pre značku Ray Ban luxusné okuliare Wayfarer, ktoré sa veľmi skoro dočkali popularity. Ale po ich rýchlom rozkvete nasledoval prudký pád. Tržby veľmi poklesli, na trh sa začali dostávať konkurenčné značky a iné druhy okuliarov. Napríklad roku 1981 sa okuliarov Wayfarer predalo iba 18 000 párov a ich výroba už nemala takmer zmysel. Keď boli okuliare Wayfarer na pokraji ukončenia výroby, objavili sa rokoch 1982 a 1987 vo viac než 60 filmoch a televíznych programoch a tým sa dopyt po nich zintenzívnil. Popularita okuliarov Wayfarer veľmi vzrástla aj u hudobníkov a značka Ray Ban potom musela roku 1989 svoju ponuku okuliarov Wayfarer rozšíriť z dvoch na viac ako 40 modelov. A tak to ide s poklesmi a comebackmi okuliarov Wayfarer až dodnes. Preto vám radím, akonáhle bude čakať okuliare Wayfarer znova ďalší pokles, neurýchlite sa a nevyhadzujte ich. Nikdy totiž nemôžete vedieť, kedy budú opäť v kurze.

Dioptrické okuliare Wayfarer

Vám, ktorým už nestačia klasické opozerané dioptrické okuliare doporučujem štýlové dioptrické okuliare Wayfarer. Nebuďte upätý a svojim starým dioptrickým okuliarom povedzte zbohom. Otravné nosenie okuliarov už nemusí byť s Wayfarer pravda. Vybrať si môžete mnoho trendy druhov okuliarov v štýlových farbách. No za dioptrické okuliare Wayfarer od značky Ray Ban si trochu priplatíte. Ceny sa pohybujú okolo 2 000 –3 000,–Sk. Ale s okuliarmi Wayfarer sa nemusi robiť paráda len počas slnečných dní.

Wayfarer zrkadlovky

Nechcete byť tohtoročnú sezónu pozadu, ale pritom sa nechcete vzdať obľúbených zrkadloviek? Nebojte sa! Možno spojiť moderné Wayfarer a obľúbené zrkadlovky v jedno. Sú ich plné obchody a internetové e-shopy. A musím povedať, že vyzerajú naozaj perfektne. Tak hurá na nákupy a nech slniečko,, wayfarerkám "praje.

Zdroj: www.fashionfuss.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii slnečné okuliare.