Minimalizmus, Boho štýl či retro? Nájdite svoj štýl v kolekcii Zara pre jeseň a zimu 2015!

Minimalizmus, Boho štýl či retro? Nájdite svoj štýl v kolekcii Zara pre jeseň a zimu 2015!

23. septembra 2015, Zara, kolekcia, dámska kolekcia, jeseň 2015, zima 2015, minimalizmus, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Ak sa radíte medzi početných priaznivcov španielskej značky Zara, zaiste vás poteší fakt, že ich najnovšia kolekcia pre jeseň a zimu 2015 už uzrela svetlo sveta. Pre novú sezónu sa Zara rozhodla dodať jednotlivým kúskom dávku ženskosti, jednoduchosti a sviežosti a dala tak vzniknúť kolekcii, ktorá dokáže osloviť davy.

Najnovšia kolekcia Zara sa nenechala spútať iba jedným štýlom, ale dala priechod rozmanitosti. Stretneme sa tu tak s minimalistickou notou, Boho chic štýlom a tiež ultra modernými kúskami, ktoré sú ale zároveň inšpirované sedemdesiatymi rokmi, ktoré poriadne zahýbali súčasnými módnymi trendmi. V kolekcii tak nechýbajú veselé potlače a vzory, crop topy, strapce, voľné nohavice, pohodlné bundičky a tiež veľa pleteniny, ktorá k chladnému obdobiu skrátka patrí. Budete prekvapení, ako dokonale kombinácia týchto štýlov funguje!

Farebná paleta už je rozmanitá o niečo menej, ale predovšetkým vďaka najrôznejším potlačiam, ktoré mixujú rozmanité tóny, nepôsobí jednotvárne ani nudne. Jednu z hlavných rolí tu hrá hnedá, ktorú môžeme pozorovať v mnohých podobách. Objavuje sa od pieskovo béžovej cez karamelovú až ku gaštanovej či čokoládovej a táto rýdzo jesenné farba dokáže vytvárať naozaj jedinečné kúsky.

Rozmanitosť zakorenená v najnovšej kolekcii Zara sa odráža aj v množstve príležitostí, na ktoré vás kolekcia dokáže obliecť. Čierne šaty bez rukávov s bielymi motýlikmi môžu byť perfektné do školy, rande aj priateľské posedenie v kaviarni, široké nohavice a šifónové košele ku krku s volánmi v hnedom tóne budú zase tým pravým outfitom do práce, v ktorom sa budete cítiť pohodlne, štýlovo a sexi zároveň. Na každom večierku na seba potom strhnete všetku pozornosť v čiernom overale bez rukávov s rozšírenými nohavicami.

Hoci je kolekcia vo svojej podstate veľmi inovátorská a moderná, nezabúda ani na obľúbené a klasické jesenné motívy. Jedným z nich môže byť napríklad kockovaný kabát siahajúci svojou dĺžkou až k zemi, ktorý tento obľúbený vzor predstavuje v zaujímavej hnedej variácii.

Ak vás minimalizmus a moderné poňatie kúskov zo sedemdesiatych rokov zaujali, môžete si jednotlivé kúsky kolekcie kúpiť v predajniach Zara.

Foto: Zara

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.